Vojta Lacko

Vojta Lacko je profesionální tanečník, choreograf a prezentér s více jak 20tiletou praxí. Jeho choreografie ve stylu Disko Dance, Show Dance, Parketové kompozice, Hip Hop, Street Dance jsou vysoce oceňovány na různých tanečních soutěžích jak u nás, tak i v zahraničí. Z jeho největších úspěchů uvádíme např- mistr, vicemistr, finalista, semifinalista v tanečních soutěžích na Mistrovství Československa, Mistrovství České republiky, Mistrovství světa a Evropy. Různá ocenění a tituly získal na Slovensku, v Rusku, v Maďarsku, v Polsku, v Německu, v Itálii, ve Španělsku a ve Francii. 

Jeho choreografie ať již s taneční školou, kterou měl na Moravě nebo jako jednotlivce, ocenili nejen diváci, ale i uznávání porotci snad ve všech větších městech v České a Slovenské republiky a v zahraničí.

Připravuje choreografie i pro známé zpěváky a zpěvačky či hudební skupiny, natáčí taneční reklamy.

V současnosti je Vojta oblíbený instruktor skupinových cvičení, byl  finalistou soutěže o Krále a Královnu instruktorů 2012.

Najdete ho na pravidelných skupinových lekcích a akcích nejen v Praze, ale mimo ČR.

Skupinové lekce Latino Dance, Movie dance, Body Work, Core Training, Street Dance, MTV Dance, předvedl Vojta už i na velkých sportovních  a firemních akcích v zahraničí,  např. ve Švýcarsku, Polsku, Ukrajině, Maďarsku, Turecku, Rakousku.

Z jeho hodin odejdete nejen o pár kilo lehčí, ale i plní energie, lásky a pohody.

S Vojtou si na hodinách nejen zatančíte, ale i zařádíte a zazpíváte.

Přijďte se sami přesvědčit. Jeho lekce jsou určené jak pro muže, ženy, tak i děti od 6 let.   

POPIS nabízených skupinových lekcí

LATINO DANCE - originální a jedinečné choreografie, které z 90% jsou vytvořené přímo Vojtou a jsou určeny jak pro začínající, tak i pokročilé tanečníky. Na hodinách Latino Dance se nesetkáte s aerobním cvičením, ani Zumba prvky, takže zapomeňte na šasé, v step a další kroky, které najdete opravdu jen v aerobikových hodinách. Uslyšíte písničky, které běžně hrají v rádiích, případně na diskotékách, známé písničky, u kterých si nejen zatančíte, ale i zazpíváte. Čekají vás latinskoamerické dance rytmy a kroky jako Salsa, Cha Cha, Jive, Rok ń roll, Pasodoble, Merengue, Regeaton, Cumbia a další styly tanců, které patří mezi latinské rytmy a které si běžně zatančíte na diskotékách kdekoliv na světě, kde budou tyto rytmy hrát. Takže žádný skákání, Street dance  - které patří do jiných hodin, vás opravdu nečekají. Během této hodiny spálíte mnohonásobně víc kalorií než v jakékoliv jiné hodině. Z hodiny budete odcházet zpocení a plní energie, lásky a pohody. Nově zařazené choreografie se vždy vysvětlují. Pozor nepotřebujte tanečního partnera nebo boty podpatku. 

DANCE SHOW 90 - chcete slyšet písničky 90. let od Michaela Jacksona, Madonny, Kylie Minogue, Take That, Rickyho Martina? Tak právě tato hodina je určena právě pro vás. Hodina probíhá formou výuky a je opět částečně tvořena tanečními prvky jednotlivých zpěváků, které najdete ve videoklipech. Vojta však tyto choreografie sestavil tak, aby je zvládl i úplný začátečník. Takže ze 70% jsou sestavené Vojtou. Choreografie na Michaela jako Thriller nebo na Madonnu Vogue, jsou nezapomenutelné. Hodina probíhá formou výuky a je určena i pro začínající tanečníky a tanečnice. Přijďte si je připomenout na některou hodinu. 

MOVIE DANCE - jednoduché a originální choreografie na písničky z filmu Mamma Mia, Hříšný tanec, Pomáda, Dracula, Tři Oříšky pro Popelku, Dívka na koštěti, Saxana, Sestra v Akci, Sanitka, Step Up, Božská Těla, Flashdance, Dreamgirls, Limonádový Joe, Mrazík,Šíleně smutná princezna, Cesta do Ameriky, piráti z Karibiku, Varieté, Honey a další. Hodina může probíhat i formou výuky a je určena i pro začínající tanečníky a tanečnice. Při písničkách, které všichni znáte z jednotlivých filmů, si nejen zatancujete, ale se i vyřádíte. 

BODY WORK, CORE TRAINING - posilovací hodina, která vám nahradí posilovnu. Je speciálně určena pro problémové partie, jako je bříško, zadeček, svaly na rukou a zádové svalstvo. Při této hodině se používá závaží a speciální expandery - gumičky. Tuto hodinu doporučuji nejen ženám, ale i mužům. Hodina nezačíná aerobikovým zahřátím nebo tanečními kroky.  Pravidelným cvičením zpevníte problémové partie.

STREET – SHOW – DISCO DANCE - MTV DANCE – jednoduchá taneční sestava sestavena přímo na účastnicích akce. Taneční choreografie a sestavy, které probíhají formou výuky a jejíž taneční prvky se dají využít na návštěvě diskotéky.  Choreografie na hudbu současných hitů.  Určeno nejen pro začátečníky.   
 
 

"TANEC dělá SEXY těla